Wzięło nas na wspomnienia… Morskich Regat Przedsiębiorczości Krono-plast
Z pierwszymi promieniami wiosennego słońca na jeziorach znów zaczynają powiewać białe żagle. Wraz z nimi powracają wspomnienia z pokładów jachtów biorących udział w Morskich Regatach Przedsiębiorczości Krono-Plast.
Wczesna jesień 2024 roku. Chorwackie wyspy tonące w słońcu, lazurowa woda i grupa ludzi z różnych firm, których połączył wiatr, morze i… Krono-plast. Tak rozpoczęła się miniona edycja regat w ramach projektu Regatta SEA CUP – największego polskiego wydarzenia żeglarskiego poza granicami kraju. I choć od tamtego czasu minęło już kilka miesięcy, wspomnienia wciąż pozostają żywe.
W ubiegłym roku Marina ACI Palmižana na wyspie Sv. Klement stała się przystanią nie tylko dla jachtów, ale i emocji. Wśród zapachu lokalnych potraw i śmiechu uczestników, tworzyła się prawdziwa społeczność – zjednoczona pasją do morza i otwartością na drugiego człowieka.
A rywalizacja? Była zacięta! Uczestnicy podzieleni na cztery grupy dali z siebie wszystko. Triumfatorzy – m.in. Michał Weselak, Łukasz Dobrowolski, Łukasz Ryś czy Mariusz Klupiński – zdobyli nie tylko puchary, ale i uznanie pozostałych uczestników. Bo każdy finisz, każda meta to indywidualna historia wysiłku, adrenaliny i satysfakcji każdego z żeglarzy.
Nie zapominajmy jednak, że Regatta SEA CUP to nie tylko sport i integracja – to również biznes. Wspólne żeglowanie, dzielenie kabin, wspólna praca przy żaglach – to wszystko sprzyja nawiązywaniu trwałych relacji biznesowych, opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Bo kiedy człowiek widzi swojego kontrahenta w sytuacji wymagającej pełnego zaangażowania, łatwiej później siąść razem do stołu negocjacyjnego.




Dlatego organizatorzy już teraz zapowiadają kolejną edycję wydarzenia. Morze znowu wzywa. A czy Wy odpowiecie na to wezwanie?
Super, że łączą biznes z pasją! To świetny sposób na budowanie prawdziwych relacji w branży poza salą konferencyjną. Takie wspomnienia zostają na długo!